Typy inzercie

Aukčný bazár vám ponúka 5 rôznych typov inzercie, ktoré si môžete vybrať počas uverejňovania alebo opätovného uverejňovania inzerátu. Počas prevádzky nie je možné prepínať medzi rôznymi typmi inzerátov. Dostupné typy sú:

  1. Predaj
  2. Aukcia
  3. Kúpa
  4. Výmena
  5. Darovanie

Ako fungujú aukcie?

Aby ste sa mohli zúčastniť akejkoľvek aukcie, musíte si najprv zaregistrovať účet. Akonáhle budete mať účet, navštívte ľubovoľnú aukciu a na bočnom paneli si všimnete pole ponuky.

Pod zadaním hodnoty ponuky uvidíte, aká je minimálna hodnota, ktorú musíte zadať. Po dokončení aukcie a ak ste ju vyhrali, dostanete potvrdzujúci e-mail.

Zoznam všetkých aukcií, ktorých ste alebo ste sa zúčastnili, je zobrazený vo vašom profile v časti Aukcie.

Ako propagovať uverejnený inzerát?

Ak chcete najprv propagovať svoje inzeráty, musíte prejsť na svoje uverejnené inzeráty a z ponuky akcií vybrať poslednú možnosť. Otvorí sa modál so zoznamom všetkých dostupných propagácií, ako aj vaše už aktívne propagácie pre konkrétny inzerát.

Zoznam dostupných propagácií:

  1. Bump Up Ad (týmto krokom sa aktualizuje dátum vytvorenia, kým zostáva čas vypršania platnosti a dá sa použiť iba raz na inzerát)
  2. Zvýrazniť inzerát ( vďaka tomu bude váš inzerát vynikať nad ostatnými v zozname )
  3. Top inzerát (pridajte sa na prvých XX pozícií záznamu, ako aj na jeho bežnú pozíciu záznamu)
  4. Naliehavá inzercia (zobraziť naliehavú stuhu na krabici)
  5. Hlavná inzercia na vstupnej stránke (zobrazte svoju inzerciu na vstupnej stránke)

S výnimkou akcie Bump Up môžu mať všetky dostupné inzercie viaceré balíčky.

Po výbere typu a obdobia akcie môžete prejsť na obrazovku platby. Po zúčtovaní platby bude vaša propagácia aktívna. Propagačná akcia začína od momentu zúčtovania platby, a nie od momentu, kedy je akcia požiadaná.

Prečo sú miesta-lokality v rozbaľovacej ponuke?

Z rozbaľovacej ponuky vyberáte všeobecnú polohu svojho inzerátu. Umiestnenie „vyhľadať na stránke“ môže byť tiež nastavené ako zoznam preddefinovaných hodnôt, v ktorých prípade sa použije hodnota z rozbaľovacej ponuky.

Aké balíky na uverejňovania inzercie ponúkate?

V závislosti od nastavení webu môžete mať:

     Balíčky (v balíkoch je čas na uverejnenie inzerátov neobmedzený, počet inzerátov je konečný)
     Odbery (tu je čas na uverejnenie obmedzený, zatiaľ čo počet inzerátov nie je obmedzený)

Počet rôznych balíčkov a uverejnení je neobmedzený a všetko závisí od preferovaných nastavení administrátora

Ako môžem kontaktovať predajcu?

Ak chcete získať telefónne číslo predajcu, prejdite na jeho profilovú stránku alebo na niektorú z jeho inzercií a všimnete si blokovanie s telefónnym číslom.

Ak chcete začať konverzáciu s predajcom, najprv si vytvorte účet. Po vytvorení účtu prejdite na ktorúkoľvek z jeho inzercií a všimnete si tlačidlo na odoslanie správy. Zoznam vašich správ je dostupný vo vašom profile. Tam máte AJAX systém správ, kde budete môcť pokračovať v konverzáciách.

Ako funguje systém hodnotenia a recenzií?

Existujú dva typy recenzií – kupujúci a predávajúci. Prvým krokom je registrácia na našom trhu. Ďalej musíte poslať správu predajcovi. Keď predajca odpovie na vašu správu, budete môcť hodnotiť predajcu a zároveň predajca bude môcť posúdiť vás.

Keď používatelia navštívia váš profil, budú môcť vidieť vašu celkovú recenziu , úplný zoznam vašich recenzií a filtrovať ich podľa typu.

Po odoslaní recenzie sa už nedá zmeniť. Tiež predajca a vy máte možnosť odpovedať na recenziu.

Čo sú to odporúčané inzeráty?

Ak ste našli nejakú inzerciu, ktorú chcete neskôr navštíviť alebo kontaktovať predajcu, atď., môžete ju označiť ako obľúbenú a uloží sa do zoznamu vašich obľúbených inzercií, ku ktorému máte prístup z panela profilu.

Ako nahlásiť inzerciu?

Ak máte pocit, že inzercia porušuje niektoré pravidlá, môžete ju nahlásiť priamo zo stránky inzercie kliknutím na tlačidlo Nahlásiť a napísaním podrobného dôvodu. Inzercia zostane aktívna, kým ju správca neskontroluje.