Značky: diamond maľovanie, Diamantové Nástroje Na Maľovanie, vŕtačky, diamond aircraft, diamond maľby na odbavenie
- Formulár: Jeden
- diamant veľkosť: 2.5x2.5 mm
- Pôvod: Kontinentálna Čína
- Maľovanie Typ: Diamond Výšivky
- Typ Veľkoobchod: NO
- nástroj: Kliešte, Zásobník, Pero, lepidlo
- Rám: No
- Vonkajšie Balenie: Papierová Taška
- Materiál: Akryl
- Súbor Typ: NO
- Diamond Výšivky Predaj: Veľkoobchod a Maloobchod
- Počet Farieb: Nad 45
- Použitie: Obrazy
- Názov Značky: papawking
- Plátno Metóda Balenia: Zrolovaná, papierové tašky
- Diamond Tvar: Námestie
- nedokončené: potrebujeme vašu ručné
- výhodou: Na Predaj, Doprava Zadarmo, Pôvodné Priame
- Štýl: Americký Štýl
- Vložením Oblasti: Plná
- Vzor Typ: iné
- KFY: GJF
- Obrázky: 5D DIY Diamond
sku: w199
Anonymous - 2022-11-24
skvelý výsledok na detail, keď skončil...zarámované a zavesené hore...keď používate správne rám rovine vyzerá super
Anonymous - 2022-10-29
Prišli vo veľmi dobré podmienky odporúča sa
Anonymous - 2022-10-29